Sepet

Toplam 0.00 TL
Currency
Language
My Account
Bayilik Hakkında

Bayilik ve Bayi Desteklerimiz Hakkında

Ayışığı Tekstil, Türkiye’de sınırları aşarak yurtdışında bir çok ülkeye ihraç ettiği ürünler ile içgiyim üretiminde dünya standartlarını yakalamıştır. Üretiminin %60’ını Avrupa ve Amerika gibi ülkelere pazarlayarak kaliteli ve özgün tasarımlar yaratmaktaki başarısını tekrar tekrar kanıtlamaktadır. İhracat’dan edindiği deneyim ve tecrübeyi Moonlight ve Wogi markaları ile iç pazara taşıyarak, çok kısa bir sürede Türkiye’de önde gelen markalar arasına girmiş ve önemli bir satış hacmine ulaşmıştır.

Yıllardır değişime ve yaratıcılığa duyduğu inançla heyecanını hiç kaybetmeyen, sürekli hedeflerini daha yukarıya taşıyan firmamızın tesislerinde, patenti bize ait en son üretim teknolojileri kullanılmaktadır. Araştırma ve geliştirmeye verdiği önemle ar-ge yatırımı yaparak sektordeki rekabet çıtasını sürekli yukarıya taşımıştır. Müşterilerinin sağlığına verdiği değeri ürünlerinde kansorejen madde içermediğini gösteren Azo Testi ile belgelenmiştir.

Üretimi moonlightunderwear.com markasının sahibi Ayışığı Tekstil tarafından yapılan, bayan iç giyim ve fantazi iç giyim ürünlerinin bayilik sistemi ile siz de kazanabilirsiniz.

Mağaza Bayilik hakkında bilgi almak için aşağıdaki iletişim yollarından bize ulaşabilirsiniz;

Telefon: 0212-620 17 01 -02-03

E-posta: info@moonlightunderwear.com

XML Bayilik ( Eticaret Bayiliği)

Yukarıdaki telefondan gerekli bilgi ve sözleşmeleri temin etdikten sonra XML Bayilik için 

Anatolia System Zükkan Eticaret sistemleri ile teknik destek için iletişime geçebilirsiniz XML veri ve barındırma gibi ücretlendirmeler. Eticaret alt yapısı tarafından yıllık olarak tahsil edilir.

Ayrıca Ayışığı Tekstil olarak Bayilerimizi ve E-ticaret satıcılarımızı desteklemek amacı ile sizlere destek oluyoruz

Yaşanan koronavirüs salgını gösterdiki bütün işletmeler e-ticaret de de varlıklarını göstermek zorundalar. 

Bizde iş ortaklarımıza büyük bir katkı sağlamak amacıyla Zükkan Zeki E-ticaret Sistemlerinden alcağınız  Zükkan Pro ve Entegre Paketi için %30 indirim desteği veriyoruz. 

Ayrıca 100 TL lik Google Reklam kuponu ve sosyalmedyayonetimi.co olarakta Kobi Güç Paketimizi 1 ay süre ile Bütün Bayilerimize  hediye olarak veriyoruz.

Ticaretimize evde devam edelim, Evde kalalım. Hayat eve sığar.