Sepet

Toplam 0.00 TL
Currency
Language
My Account
Bayilik Hakkında

Bayilik ve Bayi Desteklerimiz Hakkında

Ayışığı Tekstil, Türkiye’de sınırları aşarak yurtdışında bir çok ülkeye ihraç ettiği ürünler ile içgiyim üretiminde dünya standartlarını yakalamıştır. Üretiminin %60’ını Avrupa ve Amerika gibi ülkelere pazarlayarak kaliteli ve özgün tasarımlar yaratmaktaki başarısını tekrar tekrar kanıtlamaktadır. İhracat’dan edindiği deneyim ve tecrübeyi Moonlight ve Wogi markaları ile iç pazara taşıyarak, çok kısa bir sürede Türkiye’de önde gelen markalar arasına girmiş ve önemli bir satış hacmine ulaşmıştır.

Yıllardır değişime ve yaratıcılığa duyduğu inançla heyecanını hiç kaybetmeyen, sürekli hedeflerini daha yukarıya taşıyan firmamızın tesislerinde, patenti bize ait en son üretim teknolojileri kullanılmaktadır. Araştırma ve geliştirmeye verdiği önemle ar-ge yatırımı yaparak sektordeki rekabet çıtasını sürekli yukarıya taşımıştır. Müşterilerinin sağlığına verdiği değeri ürünlerinde kansorejen madde içermediğini gösteren Azo Testi ile belgelenmiştir.

Üretimi moonlightunderwear.com markasının sahibi Ayışığı Tekstil tarafından yapılan, bayan iç giyim ve fantazi iç giyim ürünlerinin bayilik sistemi ile siz de kazanabilirsiniz.

Mağaza Bayilik hakkında bilgi almak için aşağıdaki iletişim yollarından bize ulaşabilirsiniz;

Telefon: 0212-620 17 01 -02-03

E-posta: info@moonlightunderwear.com